Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w cišgu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.
   
 
104Bajery - Dodatki na twoją stronę oraz bloga!
 
  Strona Główna Forum Katalog Zareklamuj się Pochwały24 Luty 2020 02:10:23 
 
Menu Główne

Wczytuję wyszukiwarkę...
Aktualności
Forum
Katalog
Kontakt
Szukaj
FAQ


Dodaj opinie, sugestie

Kursy
Kurs HTML
Kurs PHP
Kurs CSS
Kurs JAVASCRIPT
Skrypty:
Adres IP
Statystyki Roku
Najbliższe Święta
Losowy żart
Losowy Element
Losowa Ciekawostka
Blokada kopiowania
Rozwijany tekst
Trzęsący się obrazek
Okienko komunikatu
Dodatki:
Marquee
Status GG
Pogoda
Avatary
Własna Ikona
Kursory
Imieniny
Aktualna Data
Bramka GG
Bramka E-mail
Gry
Muzyka
Tester prędkości
Kursy Walut
Ch@t Blogowy
Generator popup
Wyniki Lotto


Spadające:

Gwiazdki
Serduszka
nutki
Pieniądze
Strona: Regulamin oraz Zasady

Regulamin oraz zasady korzystania z serwisu
 
I POSTANOWIENIA OGÓLNE
 1. Niniejszy regulamin określa zasady oraz warunki korzystania z serwisu 104Bajery, który służy jako platforma dla początkujących webmasterów świadcząca usługi dostępu do bezpłatnej pomocy w zakresie tworzenia stron WWW, elementów portalu społecznościowego (forum dyskusyjne, komentarze, system ocen).
 2. Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, mająca zdolność do czynności prawnych oraz osoba, która ukończyła 13. rok życia w dniu rejestracji i uzyskała zgodę opiekunów prawnych na rejestrację.
 3. Na forum funkcjonują specjalne grupy użytkowników (Administratorzy oraz Moderatorzy), które posiadają dodatkowe uprawnienia w zakresie usuwania, edytowania, ukrywania, przenoszenia, zamykania treści opublikowanych przez użytkowników, a także blokowania oraz nadawania ostrzeżeń użytkownikom łamiącym niniejszy regulamin.
 4. Użytkownik rejestrując się w serwisie dobrowolnie akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 5. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowania obowiązujące przepisy prawa polskiego.II KORZYSTANIE Z SERWISU

 1. Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu wymagana jest rejestracja oraz zalogowanie się.
 2. Forum to miejsce, w którym użytkownicy mogą wymieniać się poglądami oraz prosić o pomoc w zakresie tematyki portalu 104Bajery.vgh.pl, jednakże obowiązują pewne zasady.
 3. Użytkownik przed założeniem nowego tematu zobowiązany jest sprawdzić, czy temat publikuje w odpowiednim dziale oraz czy podobny wątek już nie istnieje.
 4. Każdy temat musi odnosić się do treści oraz być skróconym opisem wątku.
 5. Treści zamieszczane przez użytkowników powinny być merytoryczne, odnoszące się do tematu wątku.
 6. Niedozwolone jest publikowanie treści, które są pomówieniami, treści, które są powszechnie uważane za obraźliwe, wulgarne, sprzeczne z polskim prawem, propagujących przemoc lub wzywające do nienawiści do określonej grupy społecznej czy osoby.
 7. Zabronione jest publikowanie jakichkolwiek danych osobowych innych użytkowników forum oraz osób fizycznych (szczególnie: imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu domowego, numeru telefonu, adresu IP oraz innych danych, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby).
 8. Zabronione jest publikowanie treści wyłącznie reklamowych, chyba, że wewnętrzny regulamin danego działu na to zezwala. Zapis ten nie dotyczy sygnatury użytkownika, chyba, że łamie ona inne punkty niniejszego regulaminu.
 9. Zabronione jest stosowanie tzw. marketingu szeptanego - sztucznego tworzenia dyskusji w celu ukrytej reklamy oraz promocji usługi czy produktu.
 10. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników forum, jednocześnie dokłada wszelkich starań aby usuwać treści sprzeczne z polskim prawem, jednakże pełną odpowiedzialność za treści ponoszą ich autorzy.
 11. Językiem forum jest język polski, każdy użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania zasad pisowni, szczególnie unikania błędów ortograficznych, składniowych oraz innych, mogących utrudnić zrozumienie przekazu.
 12. Zabrania się proszenia o pomoc związaną z dodatkami, poradnikami oraz narzędziami w systemie komentarzy, prywatnych wiadomości czy shoutboksie. Pomoc udzielana jest wyłącznie na forum.
 13. Administratorzy oraz Moderatorzy mają prawo do ingerencji w treści publikowane przez użytkowników poprzez edycję, usuwanie, ukrywanie, blokowanie oraz przenoszenie wątków oraz postów jeżeli naruszają one zapisy niniejszego regulaminu.
 14. Niektóre działy posiadają wewnętrzny regulamin oraz zasady korzystania. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania tych zasad, jeśli zamierza publikować treści w tych działach. Jeżeli jakikolwiek punkt regulaminu działu wewnętrznego jest sprzeczny lub pokrywa się z regulaminem ogólnym forum - pierwszeństwo ma regulamin wewnętrzny działu.


III KONTO UŻYTKOWNIKA

 1. Każdy użytkownik posiada swój profil użytkownika, który zawiera podstawowe dane na jego temat. Ukrywanie wybranych przez siebie danych jest możliwe w zakładce Edytuj profil.
 2. Każdy użytkownik ma możliwość wglądu do swoich wszystkich danych oraz postów poprzez Panel Użytkownika.
 3. Każdy użytkownik ma możliwość eksportu wszystkich swoich danych osobowych za pomocą tego formularza.
 4. Każdy użytkownik ma możliwość skorzystania z prawa do bycia zapomnianym postępując zgodnie z tą instrukcją. W przypadku skorzystania z tej opcji konto użytkownika zostaje permanentnie wyłączone, wszelkie dane osobowe użytkownika zostają usunięte z bazy danych. Usunięciu nie podlegają tematy oraz posty opublikowane przez użytkownika ze względu na konieczność zachowania integralności i czytelności forum.
 5. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta w serwisie. Wszelkiego typu multikonta można dobrowolnie zgłosić pisząc do Administratora serwisu bez ponoszenia konsekwencji, jeżeli multikonto zostanie wykryte bez uprzedniego zgłoszenia wszystkie konta użytkownika zostaną zbanowane.
 6. Użytkownik ma prawo do wielokrotnej zmiany nazwy użytkownika, a ta nie powinna zawierać treści wulgarnych, rasistowskich, niezgodnych z prawem.
 7. Forum umożliwia tworzenie sygnatur, które są wyświetlane pod postem użytkownika. Sygnatura użytkownika musi być czytelna, nie przekraczać 4 linijek tekstu, pisanych domyślnym rozmiarem czcionki. Sygnatura może zawierać 2 nieanimowane obrazy, jednak sygnatura nie może przekroczyć 150 pikseli wysokości. W sygnaturze może być umieszczona treść reklamująca produkt lub usługę w postaci linku, z zastrzeżeniem, że Moderator może usunąć wybraną reklamę jeśli uzna to za zasadne.

 

IV PRAWA AUTORSKIE

 1. Wszelkie materiały należące do serwisu 104Bajery.vgh.pl są wyłącznie jego własnością i są objęte prawem autorskim. Kopiowanie owych materiałów bez wiedzy i wyraźnej zgody Administratora jest zabronione.
 2. Jeżeli użytkownik zauważy treść, która łamie prawa autorskie ma niezwłoczny obowiązek zgłoszenia incydentu pisząc na adres kontakt@bubble.ct8.pl


V KARY

 1.  Osoby uprawnione do egzekwowania postanowień niniejszego regulaminu, czyli Moderatorzy oraz Administratorzy ustalają wysokość kary w przypadku złamania regulaminu przez użytkownika.
 2. Złamanie niniejszego regulaminu może wiązać się z:
  • usunięciem treści użytkownika;
  • upomnieniem użytkownika;
  • ostrzeżeniem użytkownika;
  • zbanowaniem użytkownika na określony czas lub permanentnie;
  • zbanowaniem adresu IP.
 3. W serwisie używane są kary procentowe, które są widoczne w każdym profilu użytkownika, w tabelce "Grupy Użytkownika". Wyróżniane są kary:
  • Poziom Ostrzeżeń 10% - pouczenie użytkownika
  • Poziom Ostrzeżeń 20% - mało znaczące przewinienie (dublowanie tematów, pisanie w złych działach)
  • Poziom Ostrzeżeń 30% - średnio znaczące przewinienie (reklama w postach, notoryczne dublowanie)
  • Poziom Ostrzeżeń 50% - mocno znaczące ostrzeżenie (wulgaryzmy)
  • Poziom ostrzeżeń 70% - bardzo mocno znaczące ostrzeżenie (podszywanie się pod administracje)
  • Poziom ostrzeżeń 90% - ostatnia szansa (notoryczne wulgaryzmy, reklamy, spamowanie PW)
  • Poziom Ostrzeżeń 100% - banicja (obraza użytkowników, wulgaryzmy skierowane do użytkowników, obraza administracji, ciągłe spamowanie, reklamy, treści warezowskie, pornograficzne, łamanie polskiego prawa).
 4. Poziomy niewymienione w powyższej liście również są stosowane, wedle uznania moderatorów. Kary procentowe sumują się, np. jeśli użytkownik dostanie karę wagi 50%, a po tygodniu kolejną, również wagi 50% - ostrzeżenia zsumują się, a użytkownik zostanie zbanowany ponieważ osiągnął 100% poziomu ostrzeżeń.
 5. Użytkownik, który otrzyma ostrzeżenie dostaje informacje ze szczegółami od użytkownika System. Odwołanie od decyzji jest możliwe 14 dni od otrzymania ostrzeżenia, do moderatora, który wystawił ostrzeżenie. Gdy odwołanie nie zostanie rozpatrzone pozytywnie przez moderatora, a uważasz, że jest niesłuszne, możesz napisać do Administratora, jego decyzja jest nieodwołalna.

 

VI POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, w takim przypadku stosowna informacja pojawi się na stronie głównej.
 2. Zmieniony regulamin zaczyna obowiązywać 7 dni po jego opublikowaniu, w szczególnych przypadkach okres ten może zostać skrócony lub wydłużony.
 3. W przypadku gdy użytkownik nie akceptuje nowego regulaminu powinien wylogować się z serwisu i niezwłocznie powiadomić o tym fakcie administratora.
 4. Wszelkie zgłoszenia można nadsyłać pod adres kontakt@bubble.ct8.pl w przypadku naruszeń praw autorskich, lub w przypadku chęci kontaktu z administratorem.

 

ZAŁĄCZNIKI:

 1. Polityka prywatności - zasady przetwarzania danych osobowych oraz zasady wykorzystywania plików cookies.

 

Regulamin obowiązuje od 8 MARCA 2010 roku | Ostatnia aktualizacja: 1 MAJA 2018r.

 

KONTAKT Z ADMINISTRACJĄ:

Assassin  Sahara 
avatar Avatar 
  Administrator, właściciel  Moderator, redaktor
 E-mail:  kontakt@bubble.ct8.pl  E-mail:  mod@bubble.ct8.pl
 Prywatna wiadomość:  PM  Prywatna wiadomość:  PM

 

 

CHANGELOG:

8 MARCA 2010 wprowadzenie pierwszej wersji regulaminu.
10 CZERWCA 2010 aktualizacja regulaminu ze względu na otwarcie forum
10 GRUDNIA 2010 duża aktualizacja regulaminu, wprowadzenie ostrzeżeń, systemu komentarzy
12 GRUDNIA 2013 dostosowanie regulaminu do polityki cookies [archiwum]
1 MAJA 2018 dostosowanie regulaminu do Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych obywateli Unii Europejskiej
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Przybornik
Paleta kolorów
Znaki specjalne
Lista hostingów
Generator haseł
Na Forum
Najnowsze Tematy
Youtube Piła
Test, just a test
Pozycjonowanie sklep...
Deweloperskie mieszk...
dev inwestor
Najciekawsze Tematy
Scrypt na chat ni... [12]
Propozycje zmian! [10]
Banner [10]
mianowanie [9]
Dziękujemy [8]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pc
02/02/2015 17:46
[Wpis usunięty przez moderatora]

pc
02/02/2015 17:46
[Wpis usunięty przez moderatora]

G-OCG
09/11/2014 11:05
[Wpis usunięty przez moderatora]

DawidJ1906
20/06/2014 16:54
[Wpis usunięty przez moderatora]

gemix1337
27/05/2014 14:40
XDDDDDDDD

Archiwum


Copyright © 104bajery.vgh.pl 2009-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Partner: Bubble Web Services.


Regulamin | Polityka Prywatności | Kompatybilne przeglądarki | Kontakt

770479 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu